Články

CHEMICKÝ PEELING VYŘEŠÍ PROBLÉMY S VRÁSKAMI, S AKNÉ A V TOMTO OBDOBÍ HLAVNĚ S PIGMENTOVÝMI SKVRNAMI

Která žena by nechtěla být krásná. Marnivost je její přirozeností a proto sleduje každou známku stárnutí. A stejně jako zralým ženám vadí přibývající, byť sebenepatrnější vrásky, náctileté dívky zase trápí pupínky, bez nichž se období dospívání neobejde.

Projevy stárnutí pleti, akné nebo pigmentace různého původu už ale nyní nejsou neřešitelným problémem. Stačí se s důvěrou obrátit na odborníky. Například na žďárské Daisy studio Hany Vejrostové, které v oboru působí už třiadvacet let, takže se může pochlubit nejen profesionalitou, ale také tradicí.

Jednou z nabídek, jež má kosmetické studio Daisy pro své klientky, je takzvaný chemický peeling. Jde o aplikaci ovocných kyselin na pokožku, které svým působením dokážou doslova zázraky. Odloučí povrchovou vrstvu kůže, jež je pak díky procesu hojení nahrazena novými buňkami. Tímto způsobem dojde k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem. Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky, redukci pigmentací a jako součást léčby akné obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou.
Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti.

Kosmetické studio Daisy pracuje s nejšetrnějším a nejkvalitnějším chemickým peelingem na trhu, z francouzských laboratoří Renophase, díky němuž může být každá žena krásná, ať už je jí méně či více let.

PERMANENTNÍ MAKE-UP DOKÁŽE PODTRHNOUT KRÁSNÉ RYSY TVÁŘE A SKRÝT JEJÍ NEDOSTATKY

Všichni sdílíme stejné ideály – ideály na vytváření krásy. Samotné tetování je známo již několik tisíc let. Znamenalo ochranu proti zlým duchům, u Inků a Aztéků mělo velice silný náboženský význam. Staří Řekové a Římané používali tetování k označování zajatců a otroků – jako význam neomezené diktatury nad nimi. Obrázky byly znakem síly a sebevědomí.

Dnes je tetování velmi rozšířeno, neplatí už, že je záležitostí nižších společenských vrstev nebo zločinců. Dnes je výrazem estetického cítění a touhy po kráse.

Rozdíl mezi klasickou tetováží a pigmentací používanou pro permanentní make-up (mikropigmentací) spočívá v technice provedení. Při klasickém tetování jde jehla až do hloubky 5 mm a používají se těžké barvy a díky nim i hloubce je výsledek doživotní. Při pigmentaci se tetuje pouze do hloubky 0,5-0,7 mm a používají se přírodní hypoalergení barviva a proto je trvanlivost omezena na 2-5 let.

Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy vaší tváře a skrýt její nedostatky či potlačit drobné asymetrie. Není ale náhražkou klasického líčení. Technika kresby může být až vlasově plasticky jemná, kterou nikdy nedocílíte běžnými líčidly. Výsledkem mají být ty nejpřirozenější a nejjemnější odstíny, které upraví celkovou vizáž vaší tváře.

Permanantní make-up je účinný nástroj proti projevům stárnutí. Správně aplikovaný je tak přirozený, že vaše okolí nic nepozná a přitom váš obličej vypadá svěží a upravený. Lze tak doplnit velikost, hustotu a tvar obočí (čárkovanou metodou), oči zvýraznit oční linkou a rty orámovat nebo doplnit chybějící pigment, či potlačit jejich asymetrii. Permanantní make-up je vhodný pro ty, kdo nosí kontaktní čočky nebo brýle, mají citlivé oči, necítí se bez nalíčení dobře, aktivně sportují, nechtějí ztrácet líčením čas nebo jsou alergičtí na kosmetické přípravky.