up
Studio Daisy
studiodaisy@seznam.cz
Studio Daisy
603 211 979

Masáže

Klasická masáž

je vynikající prostředek k odstranění bolestí, navození dobré nálady, povzbuzení energie a zotavení svalstva. Zároveň je považována za vynikající léčebný postup, vhodný nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem. Jeden z hlavních účinků klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva. Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které způsobuje zanedbávání potřeb vlastního pohybového aparátu. Např. lidé trpící bolestmi hlavy si neuvědomují, že příčinou jejich strádání nemusí být neurologický problém, ale jen zablokovaná páteř či ztuhlá šíje. Přitom stačí jen trocha pravidelné péče a bolesti se lze dlouhodobě zbavit. Klasickou masáž ocení např.ženy v boji s nadbytečnými kily a projevy stárnutí pokožky. Masírováním se totiž prokrvuje podkožní vazivo, čímž se zpomaluje stárnutí pleti a zabraňuje se předčasné tvorbě vrásek. Zároveň urychluje metabolismus, takže je spáleno až o desítky procent více tuku.

Masáž horkými lávovými kameny

říká se jí také „ královská masáž „, nejen pro neopakovatelné zážitky, ale i pro její účinky na organizmus. Tato terapie spočívá v použití speciálních technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoce relaxační účinek. Lávové kameny se přikládají na tělo, kde uvolňují důležitá energetická centra a zajišťují tak rozproudění energie v těle. Následná masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organizmu. Účinně bojuje s bolestmi hlavy, šíje, zad a páteře. Klient pociťuje úžasné uvolnění, kdy se nahromaděné stresy samovolně rozpouštějí a na konci masáže přichází hluboký klid, vyrovnání těla i mysli. Díky prudké detoxikaci má i zeštíhlující efekt a výrazně snižuje celulitidu. Prohřáté tělo dokonale vstřebává esenciální výživný olej, takže pokožka zůstává hydratovaná a jemná.

Tradiční thajská masáž

tradiční thajská suchá akupresurní masáž přes jogínské oblečení. Je metodikou spojující prvky akupresury a jógy. Terapeutka využívá váhy svého těla na tlakové body, uvolňuje tím lymfatický systém a odbourává stres. Dokáže protáhnout všechny části vašeho těla a dosáhnout tak fyzického uvolnění energie. ( svaly, páteř a klouby ). Tlakové body uložené na drahách lze považovat za jakási „okna“ otevírající se do těla. Jimi se uskutečňuje výměna energií mezi lidským tělem a jeho okolím, nastolující rovnováhu člověka a vesmíru..

Reflexologie

je to americká varianta akupresury. Soustřeďuje se na masáže nebo stlačování specifických bodů na chodidlech. Naše chodidla představují dokonalou mapu těla. Všechny orgány mají na noze svoji odpovídající plošku a tím se výborně osvědčuje i v základní diagnostice, kdy se její pomocí dají najít problémová místa celého těla. Díky reflexologii můžeme např. odstraňovat blokace krční páteře, utlumovat bolesti hlavy nebo také záněty, dále povzbuzovat nedostatečně pracující orgány, ulevovat od bolest, posilovat imunitní systém, hormonální či jinou nerovnováhu v  těle, tak psychické stavy a další potíže, které se dají řešit pomocí této terapie.

Ceník - masáže
Klasická masáž šíje a záda 1/2 hod 200 Kč
Klasická masáž záda 1 hod 370 Kč
Klasická masáž celé tělo 2 hod 720 Kč
Lávové kameny 970 Kč
Thajská masáž 970 Kč
Reflexologie 400 Kč

Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Kontakty
Studio Daisystudiodaisy@seznam.cz
Studio Daisy603 211 979
Studio Daisywww.studio-daisy.cz
Studio DaisyFacebook profil
Studio Daisy
Kde nás najdete
Studio DaisyNa Úvoze 766/15
Žďár nad Sázavou, 591 01
Studio DaisyOtevřeno - dle objednávek
Ičo: 131 98 726
Webové stránky / software / seo Primesoft