Péče o nehty

Klasická manikúra

jedná se o ošetření nehtů, nehtové kůžičky a nehtových valů. Nehty jsou upravené a pěstěné. Po ošetření se nehty mohou lakovat nebo vyživovat přípravky na to určenými.

Shellac

je to kombinace tradičního laku a tzv. soak off gelu tvrzeného v UV lampě. Nový způsob úpravy nehtů pro ženy, které nechtějí gelové nehty a nebo nemají dostatek času a trpělivosti na časté lakování. Je odolný proti poškození a vyznačuje se krásným leskem. Nehty se nebrousí, nepilují. Už žádné praskliny a zatržení, žádné křehké nehty. I přesto, že je vrstva Shellacu tenká, chrání a posiluje přírodní nehty.

P-Shine

krásné nehty bez chemie. Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku. Hlavními složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Parafínový zábal

patří mezi oblíbené úkony. Provádí se jak na rukách, tak na nohách. Rozpuštěný parafín po nanesení vytvoří neprodyšnou vrstvu . Ta ruce i nohy zjemní, zvláční, prohřeje a zvýší elasticitu kůže. Vhodné na prohřátí kloubů (artróza apod). Obsahuje včelí vosk, parafínový olej a jiné látky s dezinfekčním účinkem.

Pedikura

Mějte krásné a zdravé nohy, které se nebudete bát vyzout z bot a které budete rádi ukazovat. Při pedikúře si zároveň odpočinete a zapomenete na starosti. Má také význam zdravotnické prevence. Správně a pravidelně prováděná pedikúra vede k předcházení onemocnění nohou a často může odstranit a odhalit vady, které by při zanedbání péče mohly vést k obtížím a různým deformacím nohou. Právě nohy musí snášet mnohá úskalí, které jim denně připravujeme v podobě otřesů, úzkých bot, vysokých podpadků a zatížení z přibližně 9000 kroků

Pedikúra klasická

lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže, úprava kůžičky, krém

Lázeňská pedikúra se značkou O.P.I.

lázeň nohou, krémový zábal, odstranění zrohovatělé kůže, úprava kůžičky a nehtů, peeling, masáž nebo maska, krém

Zábal na nohy

Modeláž nehtů na nohách

gelové nehty vydrží bez poškození 2 měsíce. Velmi oblíbená letní procedura

Veškeré ceny najdete v sekci Ceník Přejít do ceníku
Studio Daisy zpět