up
Studio Daisy
studiodaisy@seznam.cz
Studio Daisy
603 211 979

Péče o nehty

Modeláž nehtů

provádíme gelovou technologii. Nehty se prodlouží a zpevní, po 3 – 4 týdnech je třeba dorůstající nehty doplnit. K dispozici máme širokou škálu barevných gelů, laků a ostatních ozdob.

Nail art

zdobení nehtů - je to umění, které se zabývá ručním kreslením obrázků nebo různých vzorů na nehty. Nail art vyžaduje hodně přípravy, studia a vysokou úroveň dovedností. V našem studiu takovou nehtovou designérku máme.

Klasická manikúra

jedná se o ošetření nehtů, nehtové kůžičky a nehtových valů. Nehty jsou upravené a pěstěné. Po ošetření se nehty mohou lakovat nebo vyživovat přípravky na to určenými.

Shellac

je to kombinace tradičního laku a tzv. soak off gelu tvrzeného v UV lampě. Nový způsob úpravy nehtů pro ženy, které nechtějí gelové nehty a nebo nemají dostatek času a trpělivosti na časté lakování. Je odolný proti poškození a vyznačuje se krásným leskem. Nehty se nebrousí, nepilují. Už žádné praskliny a zatržení, žádné křehké nehty. I přesto, že je vrstva Shellacu tenká, chrání a posiluje přírodní nehty.

P-Shine

krásné nehty bez chemie. Je to čistě přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodává jim důležité vitamíny. Technika P-Shine se používá zejména proti třepení a lámání nehtů, nehty rychleji rostou a navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku. Hlavními složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Parafínový zábal

patří mezi oblíbené úkony. Provádí se jak na rukách, tak na nohách. Rozpuštěný parafín po nanesení vytvoří neprodyšnou vrstvu . Ta ruce i nohy zjemní, zvláční, prohřeje a zvýší elasticitu kůže. Vhodné na prohřátí kloubů (artróza apod). Obsahuje včelí vosk, parafínový olej a jiné látky s dezinfekčním účinkem.

Ceník - péče o nehty
Modeláž nehtů 650 Kč
Doplnění 450 Kč
Zdobení dle náročnosti
Klasická manikúra 100 Kč
Shellac 250 Kč
P- Shine 250 Kč
Parafínový zábal 100 Kč
Pedikura

Mějte krásné a zdravé nohy, které se nebudete bát vyzout z bot a které budete rádi ukazovat. Při pedikúře si zároveň odpočinete a zapomenete na starosti. Má také význam zdravotnické prevence. Správně a pravidelně prováděná pedikúra vede k předcházení onemocnění nohou a často může odstranit a odhalit vady, které by při zanedbání péče mohly vést k obtížím a různým deformacím nohou. Právě nohy musí snášet mnohá úskalí, které jim denně připravujeme v podobě otřesů, úzkých bot, vysokých podpadků a zatížení z přibližně 9000 kroků

Pedikúra klasická

lázeň nohou, odstranění zrohovatělé kůže, úprava kůžičky, krém

Lázeňská pedikúra se značkou O.P.I.

lázeň nohou, krémový zábal, odstranění zrohovatělé kůže, úprava kůžičky a nehtů, peeling, masáž nebo maska, krém

Zábal na nohy

Modeláž nehtů na nohách

gelové nehty vydrží bez poškození 2 měsíce. Velmi oblíbená letní procedura

Ceník - pedikúra
Klasická pedikúra 300 Kč
Lázeňská pedikúra 400 Kč
Zábal na nohy100 Kč
Modeláž na nohách 400 Kč

Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Kontakty
Studio Daisystudiodaisy@seznam.cz
Studio Daisy603 211 979
Studio Daisywww.studio-daisy.cz
Studio DaisyFacebook profil
Studio Daisy
Kde nás najdete
Studio DaisyNa Úvoze 766/15
Žďár nad Sázavou, 591 01
Studio DaisyOtevřeno - dle objednávek
Ičo: 131 98 726
Webové stránky / software / seo Primesoft