Přístroje

Doba, kdy v kosmetice stačil náš hlavní nástroj - ruce, je nenávratně pryč.

Biostimulační kosmetický laser:

Laserová terapie je léčebný postup spojující blahodárné biologické účinky laseru s omlazující a čistící schopností.

1). Léčba nečisté pleti, pubertální a pospubertální trudovitosti, akné U této čistící ( protibakteriální ) fázi se bez použití agresivních chemických přípravků docílí zániku kožních bakterií a tím dojde k vyhojení vřídků a akné.

2). Omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení vrásek U fáze omlazující dochází ke zpevnění kolagenního pletiva a vyrovnává kyslíkový dluh( hydratuje ), kterým dnes trpí všechny druhy pleti vystavené vlivům prostředí – stresu, kouření a únavy.

Laserová terapie léčí - opar, jizvy a zjizvení, akné, lišej, vředy, alopecie, vitiligo, poruchy pigmentace, popáleniny, poleptání, omrzliny, onemocnění nehtů

Ošetření našim švýcarským laserem Lasocare spolu s gelem Lasocare dosahujeme vynikajících výsledků. Pravidelným používáním gelu ještě každý večer doma se výsledky terapie násobí. Doporučuje se ošetření v kúře, min. 8 ošetření. Při zakoupení permanentky ( 10 ošetření ), máte 2 ošetření zdarma.

Po kúře Lasocare je pleť citelně pevnější, omlazenější, čistější a zdravější.

Mikrodermabraze a ultrazvuk:

Diamantová kosmetická mikrodermabraze je špičkový přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování vrchní vrstvy pokožky (epidermis ) pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za působení vakua odstraní nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje , stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci ( nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk , odolných vůči vnějším vlivům ). Vrátí tak biologický čas pokožky a zpomalí její další stárnutí.

Kosmetický ultrazvuk patří k novým a osvědčeným metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací a tepla. Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny , které ultrazvuk vyvolává, otvírají pro kosmetické ošetření velkou řadu možností.

► zapracování účinných aktivních látek do pleti
► ošetření vrásek
► ošetření jizev, rozšířených žilek
► dokonalá hydratace pleti
► ochablá pleť, dvojitá brada
► akné, nečistá pokožka
► ošetření celulitidy

Ultrazvukem zapracováváme aktivní látky, které pronikají lépe do kůže - kolagen, elastin, kyselinu hyaluronovou, panthenol, retinol, multivitaminy. Volíme je podle typu pleti.

Veškeré ceny najdete v sekci Ceník Přejít do ceníku
Studio Daisy zpět