up
Studio Daisy
studiodaisy@seznam.cz
Studio Daisy
603 211 979

Prodlužování řas

Je to moderní metoda – řasa na řasu, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty. My pracujeme s přírodními norkovými řasami, které jsou pružné, superlehké a působí naprosto přirozeně. Jedná se o jedny z nejjemnějších a nejlehčích řas pro permanentní prodlužování.
Běžné aktivity jako sport, sprchování, plavání, sauna nemají žádný vliv na pevnost a vzhled prodloužených řas. Stálost jejich luxusního vzhledu je zaručena pravidelným doplňováním v průběhu 3 – 5 týdnů. Můžete si vybrat jak délku, tak zaoblení. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních a žádným způsobem nezatěžují vaše řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se i umělá. Na tomto místě vyroste řasa nová, která se při doplnění zase prodlouží.

Trvalá na řasy

Napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám, ale hlavně těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné. Natočené řasy vám ušetří čas ráno před odchodem do práce. I bez použití řasenky jsou řasy upravené a výrazné. Součástí této služby je barvení řas.

Ceník - prodlužování řas
Prodlužování řas - nové řasy 1500 Kč
Prodlužování řas - doplnění 500 Kč
Trvalá na řasy 400 Kč

Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Studio Daisy
Kontakty
Studio Daisystudiodaisy@seznam.cz
Studio Daisy603 211 979
Studio Daisywww.studio-daisy.cz
Studio DaisyFacebook profil
Studio Daisy
Kde nás najdete
Studio DaisyNa Úvoze 766/15
Žďár nad Sázavou, 591 01
Studio DaisyOtevřeno - dle objednávek
Ičo: 131 98 726
Webové stránky / software / seo Primesoft